Filter produktov

Cena
viac... menej
Použitie produktu
viac... menej
Druh skla
viac... menej
Farba skla
viac... menej
Hrúbka skla
viac... menej
Zloženie skla
viac... menej
Priehľadnosť skla
viac... menej
Povrchová úprava
viac... menej
Profil materiálu
viac... menej
Spôsob montáže
viac... menej
Upresnenie materiálu
viac... menej
Zobrazená cena za
viac... menej
Materiál produktu
viac... menej
Rozmer úchytu
viac... menej


Bezpečnostné sklo

Bezpečnostné sklo

Režeme sklá podľa Vašich požiadaviek, postačí zadať požadovaný rozmer v poznámke objednávky, napríklad: 880x1200mm, 800x1100mm a podobne. Lepené bezpečnostné sklo obsahuje dve sklenené tabule, tie sú spájané bezpečnostnou fóliou, ktorej hrúbka zabezpečuje zvýšenú pevnosť a odolnosť skla. Lepené bezpečnostné sklo ma ochrannú funkciu: pri prasknutí skla zostávajú jeho úlomky zachytené na fólii. Zobrazená cena je za 1m2 lepeného bezpečnostného skla, opracované dodatočným zbrúsením hrán. Bezpečnostné sklo štandardne dodávame: číre (priehľadné), mliečne a dymové. Na prianie zákazníka vieme dodať bezpečnostné sklo v rôznych farbách, prípadne aj s gravírovaným, či leptaným textom a obrázkom!

Podkategórie

 • Madlá a úchyty

  Madlá a úchyty

  Naše kvalitné nerezové madlá nakladané z hora na sklenené zábradlia zabezpečujú dodatočný komfort ich používania. Nerezové madlá dodávame štandardne s hranatým, respektíve okrúhlym profilom, povrchová úprava je dostupná v leštenej a takisto brúsenej verzii. Kompletné príslušenstvo k madlám, ako sú tesnenia, kolená, spojky či ukončenia sú u nás štandardom. Sklenené zábradlia inštalujeme na praktické nerezové úchyty, ktoré je možné osadiť rôznymi spôsobmi - vnútorná strana, predná strana, prípadne priamo na podlahu. Potrebné montážne príslušenstvo k nerezovým úchytom pre sklenené zábradlia je takisto kompletne dostupné v našom e-shope.

 • Laminované sklo VSG

  Laminované sklo VSG

  Laminované sklo VSG patrí medzi bezpečnostné sklá, použitie má v stavebníctve aj architektúre. Zložené je z dvoch, prípadne viacerých tabúľ skla, tie sú spojené PVB (poly-vinyl-butyral) fóliou. Jednoduchou zmenou počtu a hrúbky jednotlivých tabúľ sa získava laminované sklo s rôznymi fyzikálnymi vlastnosťami. V prípade jeho rozbitia, PVB fólia drží sklo po hromade. Vrstvené laminované sklo aj po jeho rozbití zabraňuje neželanému vniknutiu predmetov alebo osôb, zabezpečuje primeranú ochranu proti vlámaniu. Zároveň poskytuje lepšiu zvukovú izoláciu, chráni pred UV žiarením, je odolnejšie voči požiaru alebo otrasom.

 • Kalené sklo ESG

  Kalené sklo ESG

  Kalené sklo ESG je zaradené medzi bezpečnostné sklá, ponúka široké využitie v stavebníctve, architektúre aj v nábytkárstve. Proces samotného kalenie skla spočíva v jeho nahriatí na teplotu 620 až 680°C, následne sa prudko ochladí prúdom stlačeného vzduchu. Kalením sklo získa značnú pevnosť - mechanickú i tepelnú,  takisto vyššiu pružnosťou. Pri jeho rozbití sa rozpadne na menšie časti, ktoré nie sú ostré. Kalené sklo ESG má využitie napríklad v laminátoch: zastrešenia, zábradlia, podlahy, proti šmykové schody...

 • Tepelne spevnené sklo TVG

  Tepelne spevnené sklo TVG

  Tepelne spevnené sklo TVG, označené takisto ako polo-kalené sklo má široké využitie v stavebníctve aj architektúre. Podobne ako kalené sklo ESG, sa TVG sklo vyznačuje vyššou mechanickou a tepelnou pevnosťou než obyčajné float sklo. TVG sklo pri poškodení sa rozbije na väčšie kusy než ESG sklo, no naopak nevypadne zo svojho rámu! Tepelné spevňovanie skla sa líši miernejšou intenzitou ochladzovania. Tepelne spevnené TVG sklo sa vďaka svojím  vlastnostiam hodí aj do sklenených výplní.

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 282 položiek

Zobraziť 1 - 12 z 282 položiek