Nový Znížená cena! NZ01366 Nerezové zábradlie projekt Zobraziť náhľad

NZ01372 Vyrobené na mieru pre Vás

NZ01372

Nový produkt

Nz01372, na základe vašich podkladov, požiadaviek navrhneme a vyrobíme výrobky z nerezového plechu i profilov.

Viac detailov

1,90 € s DPH

-5%

1,99 € s DPH

Príslušenstvo

  • NZ01372, na základe Vašich podkladov, požiadaviek navrhneme a vyrobíme výrobky z nerezového plechu i profilov. V ponuke máme profily rôznych priemerov a rozmerov, s matnou či leštenou povrchovou úpravou. Vyrobíme pre Vás konzolu na satelit, držiak na kvetináče, madlo do sprchovacieho kúta a podobne. Pre spracovanie cenovej ponuky a následne projektu, nám zašlite prosím náčrt, návrh a podobne.

POPLATKY ZA PREPRAVU: Pre objednávky nad 500,00€ s DPH neúčtujeme poštovné ani balné. Pre objednávky do 500,00€ s DPH účtujeme jednotné poštovné a balné v celkovej konečnej výške 6,00€ bez DPH (7.20€ s DPH). Vyhradzujeme si právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas! Doplatok pre dopravu objednávky pri platbe na dobierku u kuriéra UPS je vo výške 2,00€! Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. V prípade osobného odberu, pripravíme pre Vás tovar na vyzdvihnutie v našej prevádzke: Popradská 677/24, 064 01 Stará Ľubovňa. Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky a EU sa riadia podľa osobitných podmienok.

PLATBA CEZ Besteron/GoPay - Besteron/GoPay je internetová platobná brána pre rýchle a bezpečné platby kartou. Platobná brána Besteron/GoPay umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami asociáciou MasterCard, VISA... PREVOD PEŇAZÍ - Potrebujete poznať presnú sumu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky, ktoré získate v poslednom kroku nákupu, ktorý sa volá “Odoslanie objednávky”. PLATBA NA DOBIERKU - Pre objednávky do výšky 150,00€, vhodné je mať pri sebe v hotovosti čo najpresnejšiu sumu, aby nevznikli problémy s výdavkom. Ide o obľúbený spôsob platby, ktorý v niektorých prípadoch urýchli doručenie vašej objednávky, pretože nemusíte čakať na spracovanie vašej platby v banke. Pred samotným doručením vám kuriér zavolá, aby sa uistil, či vám môže odovzdať tovar.