Veľkoobchod

Prinášame Vám možnosť nakúpiť nami produkované nerezové zábradlia, nerezové madlá, nerezové a drevené stĺpiky, komponenty, potrebné montážne príslušenstvo za zvýhodnené veľkoobchodné ceny. Zvýhodnené veľkoobchodné ceny je možné získať v celku jednoducho, postačí, ak sa u nás zaregistrujete a počas registrácie zadáte poznámku - Mám záujem o veľkoobchodné ceny!

Následne bude žiadosť spracovaná naším administrátorom, výsledok dostanete na Váš kontaktný email, zadaný počas registrácie. Upozornenie: Veľkoobchodné ceny sú určené pre klientov, ktorí realizujú inštaláciu - montáž zakúpených nerezových zábradlí, madiel a podobne na vlastné náklady. 

Naše nerezové zábradlia sú vyrábané len z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (inox), dodatočne ošetrené brúseným povrchom (samotná údržba spočíva len v odstránení nanesených nečistôt). Vychádzajúc z unikátnych vlastností nerezovej ocele si naše nerezové zábradlie zachovajú svoju pôvodnú krásu, na prakticky časovo neobmedzenú dobu. Nerezová oceľ, na rozdiel od obyčajnej ocele, nehrdzavie, je tvarovo aj povrchovo stabilné a zároveň nenáročná na údržbu. Nerezové zábradlia sú v súčasnosti nielen estetickým, ale aj bezpečnostným doplnkom ktorejkoľvek moderné stavby. Pri použití prírodných materiálov, ako sú napríklad sklo či drevo, vznikajú úžasné estetické kombinácie, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie očakávania každého zákazníka.